HAKKIMIZDA


Bu kısmı koyalım mı? koymayalım mı? diye çok düşündük. En zorlandığımız şey kendimizi anlatmaktı. Çünkü atasözünün dediği gibi “Aynası iştir kişinin lafa bakılmaz.” Bizde istedik ki sözcükler yerine kendimizi yaptığımız iş ile anlatalım. Ama bu konunun yani web tasarım konusundaki uzman arkadaşların uyarıları sebebiyle hakkımızda köşesini hazırlamak durumunda kaldık. Biz de bu yüzden, bu köşede kısaca kendimizi anlattık.

Yarım asırdan beri ticaret hayatının içinde olan Emek Vida ile başlayıp hemen sonrasındada Atlas Vida ve Cıvata San.A.Ş ile devam eden, sorunsuz, tertemiz bir ticari geçmiş ile bizi bugünlere getiren Yönetim Kurulu Başkanımız İnş.Müh.Sıtkı MATARACI önderliğinde kendi arsamız üzerinde inşaa ettiğimiz ATLAS VADİ projesiyle inşaat sektöründe yeni ama güvenilir bir soluk olarak sahne aldık ve projemizin sonuna attığımız imzamızı projemizin başınada atarak ne kadar kararlı olduğumuzu bilin istedik. Geçmişimizin size geleceğimizle ilgili gerekli aydınlığı vermesi dileğiyle...

Biliyoruz ki çıktığımız bu yolculukta bundan öncede olduğu gibi yalnız yürümeyeceğiz ve bilin istiyoruz ki sizde asla yalnız kalmayacaksınız.